Vannas istaba

Vannas istaba

Vannas istaba ar kopējo platību no 4.5 līdz 8.3 kv.m. Apartamentu cenā iekļautas visas nepieciešamas piederības vannas istabām, sākot ar dvieļu komplektiem un beidzot ar fēnu. Katra vannas istaba ir aprīkota ar "siltām grīdām".

Plaša viesistaba

Plaša viesistaba

Viesistabas bloka "A" un "B" apartamentos, savienotas ar virtuvēm, ar kopējo platību 20.6 kv.m., ar parketu grīdām no 20.gadsimta sākuma un un ar ērtu ādas dīvānu.

Bloka  "C" apartamentu virtuve

Bloka "C" apartamentu virtuve

Atsevišķa virtuve ar kopējo platību 7.2 kv.m. Visas virtuves ir pilnībā aprīkotas ar traukiem un sadzīves tehniku (ledusskapis, elektroplīts, trauku-mazgājamā mašīna, mikroviļņu plīts, elektriskā tējkanna u.c.).

Bloka "A" un "B" apartamentu virtuve

Bloka "A" un "B" apartamentu virtuve

Virtuve, savienota ar viesistabu, ar kopējo platību 20.6 kv.m. Visas virtuves ir pilnībā aprīkotas ar traukiem un sadzīves tehniku (ledusskapis, elektroplīts, trauku-mazgājamā mašīna, mikroviļņu plīts, elektriskā tējkanna u.c.).

Klases telpa semināriem

Klases telpa semināriem

Dažādu semināru, konferenču vai nodarbību veikšanai ir paredzēta plaša klases telpa ar kopējo platību 67.8 kv.m. Telpā ir klases dēlis, krēsli, kā arī atsevišķa vieta pasniedzējiem.

Mansards

Mansards

Plašs mansards 6.stāvā ar kopējo platību 107.8 kv.m.: liela halle ar klavierēm no 20.gadsimta sākuma, divas guļamistabas, virtuve, vannas istaba uz 8.3 kv.m., atsevišķais sanmezgls viesiem. Kopēja apdzīvotā platība - 83.0 kv.m.

Runājošās Rozes

Apsveicu dzimšanas dienā, mīļa

Aptauja

Vai Jums patīk mūsu mājas lapas dizains?
 

Gadījuma foto

Apmeklētāji

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠodien19
mod_vvisit_counterVakar81
mod_vvisit_counterŠonedeļ311
mod_vvisit_counterŠajā mēnesī819
mod_vvisit_counterKopā120805
Apartamenti 1
 Stāvs Telpas numurs Telpas nosaukumsApdzīvota platība Neapdzīvota platība
  -1 1 Gaitenis  3.1
  -1 2 Viesistaba-virtuve 25.3 
  -1 3 Guļamistaba 14.7 
  -1 4 Sanmezgls  4.3
  Kopā   40.0 7.4
  Kopēja platība    47.4

Īres maksa mēnesī:  390 Ls + komunālie pakalpojumi

Rezervēt

Vidēja maksa par komunālajiem pakalpojumiem mēnesī (ieskaitot siltumu, elektrību, TV, Internets, karsto un auksto ūdeni, atkritumu izvešana u.c.) - 70 Ls.

Minimālais īres periods: 1 mēnesis

Apmaksas noteikumi: Noslēdzot īres līgumu Jums jāsamaksa par pirmo un pēdējo mēnešiem. Īres maksa par pēdējo mēnesi kalpos kā garantijas depozīts. 

Apartamentu bildes var apskatīt ŠEIT.

Apartamentu plāns

(noklikšķiniet, lai palielinātu bildi)
(uzspiediet F, lai apskatītu bildi oriģinālā izmērā)
 
 Īres maksa ir aprēķināta uz 2009.gada 1.martu.