Vannas istaba

Vannas istaba

Vannas istaba ar kopējo platību no 4.5 līdz 8.3 kv.m. Apartamentu cenā iekļautas visas nepieciešamas piederības vannas istabām, sākot ar dvieļu komplektiem un beidzot ar fēnu. Katra vannas istaba ir aprīkota ar "siltām grīdām".

Plaša viesistaba

Plaša viesistaba

Viesistabas bloka "A" un "B" apartamentos, savienotas ar virtuvēm, ar kopējo platību 20.6 kv.m., ar parketu grīdām no 20.gadsimta sākuma un un ar ērtu ādas dīvānu.

Bloka  "C" apartamentu virtuve

Bloka "C" apartamentu virtuve

Atsevišķa virtuve ar kopējo platību 7.2 kv.m. Visas virtuves ir pilnībā aprīkotas ar traukiem un sadzīves tehniku (ledusskapis, elektroplīts, trauku-mazgājamā mašīna, mikroviļņu plīts, elektriskā tējkanna u.c.).

Bloka "A" un "B" apartamentu virtuve

Bloka "A" un "B" apartamentu virtuve

Virtuve, savienota ar viesistabu, ar kopējo platību 20.6 kv.m. Visas virtuves ir pilnībā aprīkotas ar traukiem un sadzīves tehniku (ledusskapis, elektroplīts, trauku-mazgājamā mašīna, mikroviļņu plīts, elektriskā tējkanna u.c.).

Klases telpa semināriem

Klases telpa semināriem

Dažādu semināru, konferenču vai nodarbību veikšanai ir paredzēta plaša klases telpa ar kopējo platību 67.8 kv.m. Telpā ir klases dēlis, krēsli, kā arī atsevišķa vieta pasniedzējiem.

Mansards

Mansards

Plašs mansards 6.stāvā ar kopējo platību 107.8 kv.m.: liela halle ar klavierēm no 20.gadsimta sākuma, divas guļamistabas, virtuve, vannas istaba uz 8.3 kv.m., atsevišķais sanmezgls viesiem. Kopēja apdzīvotā platība - 83.0 kv.m.

Runājošās Rozes

Apsveicu dzimšanas dienā, mīļa

Aptauja

Vai Jums patīk mūsu mājas lapas dizains?
 

Gadījuma foto

Apmeklētāji

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠodien13
mod_vvisit_counterVakar32
mod_vvisit_counterŠonedeļ68
mod_vvisit_counterŠajā mēnesī598
mod_vvisit_counterKopā120584
Ēkas vēsture

Ēka pēc adreses Strēlnieku iela 2 tika uzbūvēta 1910.gadā pēc pazīstama latviešu arhitekta Māra Nukša projekta. Ēka atrodas Rīgas „klusā centrā” – tas ir neliels seno laiku pilsētas rajons, kur atrodas parki un senlaiku ēkas. Šajā rajonā atrodas vairākums diplomātisko misiju ēkas, praktiski visas ēkas ir Rīgas pilsētas kultūras pieminekļi, bet viss rajons tiek ierakstīts „UNESCO” sarkanajā grāmatā.

Viena kilometra rādiusā atrodas daudzu Latvijas komercbanku biroji, valsts iestādes, kā arī teātri, koncertzāles, bari un diskotēkas. Pilsētas pērle „Vecrīga” - vissenākā pilsētas daļa ar 13.gadsimta arhitektūras pieminekļiem – atrodas 5 minušu laikā. Netālu atrodas vissenākais Latvijas jahtklubs „Andrejosta, kā arī „Vēstures parks”, kuru dibināja Pēteris Pirmais, un kur, pēc nostāstiem, atrodas koks, kuru iestādīja pats Pēteris.

Ēkas kapitālais remonts tika pilnīgi pabeigts 2007.gada martā. Pēc kapitālas rekonstrukcijas ēkā atrodas 12 divistabu dzīvokļi ar laukumu 45, 55 un 60 m2, mansarda augšējā stāvā ar kopīgo laukumu 107 m2, kā arī 4 biroju telpas ar laukumiem no 28 līdz 47 m2.

Kapitāla remonta rezultātā ēkā tika pilnīgi nomainītas visas komunikācijas, tika veikta ēkas pārjumšanu un citu konstruktīvo elementu (logi, durvis u.c.) maiņa. Strēlnieku 2 rekonstrukcijas projekta autore arhitekte Abola. Ēka ir Rīgas pilsētas kultūras piemineklis un šajā sakarā rekonstrukcijas projektu un visu celtniecības darbu veikšanu rūpīgi kontrolēja Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības komisija. Pēc dotas komisijas prasībām ēkas centrālas ieejas parādes durvis, kā arī visu dzīvokļu ārējas ieejas durvis tika izgatavotas pēc senlaiku tehnoloģijas 1910.gada durvju precīzo kopiju veidā. Pilnīgi saglabāta un norestaurēta kāpņu telpa, vairākos dzīvokļos tika saglabāts un norestaurēts 1910.gada senlaiku parkets, dzīvokļos, kur parketu nebija iespējams atjaunot, to nomainīja pret Jakutijas lapegli.

Pilnīgi atjaunota dabiskās ventilācijas sistēma, visu dzīvokļu logos tika izgatavoti speciālie ventilācijas ieliktņi, kuri nodrošina gaisa ieplūšanu telpā. Visās biroju telpās, kā arī mansardā tika uzstādītas ventilācijas sistēmas un kondicionieri.

Ēkas apkure ir centralizēta, siltummezgls tika pilnīgi nomainīts 2007.gadā. Ēkā ir uzstādītas modernas ugunsdrošības un apsardzes sistēmas, ir divi ugunsdrošību ūdensvadi. Kapitāla remonta gaitā ēka ir uzstādītas zibens aizsardzības un dūmu atgaisošanas sistēmas, kā arī lokālie telefonsakari, kabeļtelevīzija, ātrgaitas internets un namrunis.

Visi dzīvokļi pilnīgi apgādāti ar sadzīves tehniku (veļas mazgājamā un trauku mazgāšanas mašīnas, ledusskapis, mikroviļņu krāsnis, elektriskā tējkanna, fēns, gludeklis u.c.). Visas istabas, virtuves, sanmezgli un vannas istabas ir pilnīgi mēbelētas (iebūvētie skapji, galdi, krēsli, dīvāni, aizkari, gultas veļa, virtuves trauki un piederumi). Vannas istabās un samezglos ir uzstādītas „siltas” grīdas.